Dit is een voorstelling uit het archief van Holland Festival
In een avondvullend programma worden solodansen uitgevoerd van de choreografen Johan Greben, Afra Waldhör en Rudolpho Leoni.
Johan Greben is als danser verbonden aan Het Nationale Ballet. Met zijn eerste choreografie ‘Straks’, won hij op zesentwintigjarige leeftijd de aanmoedigingsprijs voor de choreografie 1989 van de stad Amsterdam. Voor Off Holland creëert hij een nieuw werk op muziek van Ravel dat zal worden uitgevoerd door Jeanette den Blijker.
De Zweedse actrice en danseres Afra Waldhör werkte bij verschillende groepen in Denemarken en Zweden. In 1981 kwam zij naar België waar zij onder meer acteerde bij The Needcompany. Onlangs realiseerde zij haar eigen dansvoorstelling ‘Cadenza’. In opdracht van Off Holland maakt zij een nieuwe choreografie in samenwerking met Armand Charman.
De Braziliaan Leoni werkt sinds enige jaren in Duitsland en wordt met recht een uitstekende danser genoemd. Voor zijn choreografie ‘Three o’clock in the morning in a recording studio’ kreeg hij een soloprijs op het Concorzo internationale di Coreografie te Cagliari December 1989. Een vervolg op deze creatie wordt in Off on Solo gepresenteerd.
Programma
Oog van de Dag - Armand Charman, Afra Waldhör
Three o’clock in the morning in a recording studio - Rudolpho Leoni
pauze
Herinneringen - Philip Taylor
Enkel - Johan Greben
Credits
- Oog van de Dag
- regie
- Armand Charman
- dans
- Afra Waldhör
- muziek
- ‘Symphonie’uit ‘Werther’van Jules Massenet
- kostuums
- Firma Gerritsen, Amsterdam
- technische begeleiding
- Peter Romkema
- assistent techniek
- Philippe Veyruns
- met speciale dank aan
- Janssens Oriënt Carpets Holland
- Three o’clock in the morning in a recording studio
- choreografie
- Rudolpho Leoni
- muziek
- Sergio Baleiro Nigro
- technische begeleiding
- Peter Romkema
- assistent techniek
- Philippe Veyruns
- Herinneringen
- choreografie
- Philip Taylor
- muziek
- Pierre de Breville
- danseres
- Tessa Cooke
- technische begeleiding
- Peter Romkema
- assistent techniek
- Philippe Veyruns
- Enkel
- choreografie
- Johan Greben
- danseres
- Jeannette den Blijker
- muziek
- ‘Rhapsodie Espagnole;’van Maurice Ravel
- kostuums
- Elly Boot
- decor
- Rik Reerts
- lichtontwerp
- Peter Romkema
- assistent techniek
- Philippe Veyruns
- met dank aan
- Gillis den Hartog, Maarten van Raalten en Margus Spekkers