Programma 1984

  • De Soundman I

    Toneelgroep Baal, leden Hoketus

    Frascati

    vr 1 juni 00:00
    za 2 juni 00:00
    ma 4 juni 00:00
    di 5 juni 00:00
    wo 6 juni 00:00
    do 7 juni 00:00
    vr 8 juni 00:00
    za 9 juni 00:00
    ma 11 juni 00:00
    di 12 juni 00:00
    wo 13 juni 00:00
    do 14 juni 00:00
    vr 15 juni 00:00
    za 16 juni 00:00
    1-16 JUNI

    muziektheater


  • Polemos

    Instituut Houtappel

    Mickery Theater

    vr 1 juni 00:00
    za 2 juni 00:00
    zo 3 juni 00:00
    di 5 juni 00:00
    wo 6 juni 00:00
    do 7 juni 00:00
    vr 8 juni 00:00
    za 9 juni 00:00
    zo 10 juni 00:00
    di 12 juni 00:00
    wo 13 juni 00:00
    do 14 juni 00:00
    vr 15 juni 00:00
    za 16 juni 00:00
    zo 17 juni 00:00
    Graaff. Kees de
    1-17 JUNI

    theater


  • Fairground ‘84

    Chapter Arts Centre Cardiff, ICA Londen, Traverse Theatre Edinburgh, Mickery

    Leonard Lang Complex

    di 5 juni 00:00
    wo 6 juni 00:00
    do 7 juni 00:00
    vr 8 juni 00:00
    za 9 juni 00:00
    zo 10 juni 00:00
    di 12 juni 00:00
    wo 13 juni 00:00
    do 14 juni 00:00
    vr 15 juni 00:00
    za 16 juni 00:00
    zo 17 juni 00:00
    di 19 juni 00:00
    wo 20 juni 00:00
    do 21 juni 00:00
    vr 22 juni 00:00
    za 23 juni 00:00
    zo 24 juni 00:00
    5-24 JUNI

    theater


  • De Val

    Toneelgroep Skamander

    Theater Bellevue (1)

    wo 6 juni 00:00
    do 7 juni 00:00
    vr 8 juni 00:00
    za 9 juni 00:00
    zo 10 juni 00:00
    di 12 juni 00:00
    wo 13 juni 00:00
    do 14 juni 00:00
    vr 15 juni 00:00
    za 16 juni 00:00
    zo 17 juni 00:00
    di 19 juni 00:00
    wo 20 juni 00:00
    za 23 juni 00:00
    zo 24 juni 00:00
    Jaap Pieper
    6-24 JUNI

    theater


  • Histoire du soldat & Pierrot lunaire

    Schönberg Ensemble

    Koninklijk Theater Carré

    do 7 juni 00:00
    vr 8 juni 00:00
    za 9 juni 00:00
    ma 11 juni 00:00
    di 12 juni 00:00
    wo 13 juni 00:00
    do 14 juni 00:00
    Jaap Pieper
    7-14 JUNI

    opera


  • De Soundman II

    Dick Raaijmakers,, Frans Zwartjes, Dogtroep, Toneelgroep Baal

    Frascati

    vr 8 juni 00:00
    za 9 juni 00:00
    ma 11 juni 00:00
    di 12 juni 00:00
    wo 13 juni 00:00
    do 14 juni 00:00
    vr 15 juni 00:00
    za 16 juni 00:00
    8-16 JUNI

    muziektheater


  • Brant programma

    Koperkwintet, Nederlands Saxofoonkwartet, Gijsbrecht van Aemstelkwartet

    De IJsbreker

    wo 13 juni 00:00
    13 JUNI

    muziek


  • Muziek en Dans van de Kinnaur

    Koninklijk Instituut voor de Tropen

    wo 13 juni 00:00
    13 JUNI

    muziek


    multidisciplinair


  • Claxon Geluidfestival

    Michel Waisvisz’ Synthesizer Orkest, Maarten Altena Kwartet, Bläser Quartet, Alterations & Toebosch, Huib Emmer’s Skid, Ab Baars

    Het Concertgebouw

    wo 13 juni 00:00
    vr 15 juni 00:00
    za 16 juni 00:00
    13-16 JUNI

    muziek


  • Nastasia Filipovna

    Stary Teatr Krakow

    Werkteater

    wo 13 juni 00:00
    do 14 juni 00:00
    vr 15 juni 00:00
    13-15 JUNI

    theater


  • Sounds Unseen

    Stedelijk Museum

    5-28 JUNI

    multidisciplinair