Hedendaagse Spaanse Cinema

U kijkt nu naar een voorstelling uit het archief van Holland Festival

Gedurende de maand juni presenteert de Stichting Nederlands filmmuseum in samenwerking met het Holland Festival in haar tijdelijke locatie Kriterion, een filmprogramma van Spaanse cineasten. Dagelijks zullen om 17.30 en 19.30 twee films worden vertoond waarbij de film van 19.30 de volgende dag om 17.30 zal worden herhaald. Voor de Spaanse films kan niet schriftelijk worden besteld.

Programma

27 Horas - Montxo Armendáriz (SP1968)
Za. 8 juni 19.30u.
Vr. 14 juni 17.30u.

Amantes - Vicente Aranda (SP1991)
Do. 27 juni 17.30u.
Vr. 28 juni 19.30u.

Angustia -José Luis, Bigas Luna (SP/USA 1986)
Za. 16 juni 17.30

Arrebato - Iván Zulueta (SP 1979)
Ma. 3 juni 17.30
Di. 4 juni 19.30

Baton Rouge - Rafael Moleon (SP 1989)
Ma. 24 juni 17.30
Di. 25 juni 19.30

Bilbao - José Luis, Bigas Luna (SP 1978)
Za. 1 juni 17.30
Ma. 3 juni 19.30

Caniche - José Luis, Bigas Luna (SP 1979)
Za. 1 juni 19.30
Zo. 2 juni 17.30

Las Cartas de Alou - Montxo Armendáriz (SP 1990)
Zo. 9 juni 17.30
Zo. 13 juni 19.30

Las Edades de Lulú - José Luis, Bigas Luna (SP 1990)
Wo. 26 juni 17.30
Do. 27 juni 19.30

El Encargo del Cazador - Joaquin Jordà (SP 1991)
Vr. 28 juni 17.30
Zo. 30 juni 19.30

Gary Cooper, que estas en los cielos Pilar Miró (SP1980)
Di. 4 juni 17.30
Wo. 5 juni 19.30

Innesfree - José Luis Guerin (SP 1990)
Di. 25 juni 17.30
Wo. 26 juni 19.30

Lola José Luis, Bigas Luna (SP 1985)
Di. 11 juni 17.30
Wo. 12 juni 19.30

El Lute I & II, Vicente Aranda (SP 1987/1988)
Di. 18 juni 17.15 dl. I
Di. 18 juni 19.30 dl. II
Za. 29 juni 17.15 dl. I
Za. 29 juni 19.30 dl. II

Mater Amatisima - José Antonio Salgot (SP 1980)
Wo. 5 juni 17.30
Do. 6 juni 19.30

El Mejor de los Tiempos - Felipe Vega (SP 1989)
Do. 20 juni 19.30
Vr. 21 juni 17.30

Merlin - Adolfo Arrieta (SP 1990)
Za. 22 juni 17.30
Ma. 24 juni 19.30

Mientrals haya luz - Felipe Vega (SP 1987)
Za. 15 juni 17.30
Ma. 17 juni 17.30

Los Motivos de Berta José - Luis Guerin (SP 1983)
Do. 6 juni 17.30
Ma. 10 juni 19.30

El Niño de la Luna - Agustin Villaronga (SP 1989)
Wo. 19 juni 19.30
Do. 20 juni 17.30

Parpados - Iván Zulueta (SP 1989)
Za. 22 juni 17.30
Ma. 24 juni 19.30

Pont de Varsovia - Pere Portabella (SP 1989)
Za. 22 juni 19.30
Zo. 23 juni 19.30

Remando al viento - Gonzalo Suarez (SP 1987)
Ma. 10 juni 17.30
Wo. 12 juni 17.30

Tasio - Montxo Armendáriz (SP 1984)
Za. 8 juni 17.30
Do. 13 juni 17.30

Tras el Cristal - Agustin Villaronga (SP 1985)
Di. 17 juni 19.30
Wo. 19 juni 17.30

CREDITS

regie
Montxo Armendáriz, Vicente Aranda, José Luis, Bigas Luna, Rafael Moléon, Joaquin Jordà, José Luis Guerin, José Antonio Salgot, Felipe Vega,Luis Guerin, Iván Zulueta, Gonzalo Suarez, Agustin Villaronga, Pere Portabella